EATON Chránič 25C/1N/003-A FRBmM
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
170621
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Chránič s nadproud. ochranou FRB, typ A, char C, 1+N-pólový, In=25A, Idn=0,03A, Ir=250A, Icn=10kA
  • Značka EATON
Chrániče s tepelnou spouští (kombispínače)
  • Počet pólů celkem 2
  • Počet chráněných pólů 1
  • Jmenovité napětí 240 V
  • Jmenovité izolační napětí Ui 500 V
  • Měřitelná pevnost zkratového napětí Uimp 4 kV
  • Jmenovitý proud 25 A
  • Jmenovitý poruchový proud 0.03 A
  • Zbytkový proud typu A
  • Třída omezení energie 3
  • Hodnocená vypínací schopnost podle EN 61009 10 kA
  • Jm.vyp.schop.dle IEC 60947-2 10 kA
  • Měřitelná vypínací schopnost při zkratu Icn podle EN 61009-1 10 kA
  • Odolnost proti rázovému proudu 0.25 kA
  • Druh napětí AC
  • Frekvence 50 Hz
  • Vypínací charakteristika C
  • Současně spíná nulový vodič Ano
  • Kategorie přepětí 3
  • Stupeň znečištění 2
  • Okolní teplota při provozu -25 - 40 °C
  • Šířka vyjádřená počtem modulárních jednotek 2
  • Montážní hloubka 75.5 mm
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Připoj.vodič drát jednožilový 1 - 25 mm²
  • Připoj.vodič drát vícežilový 1 - 25 mm²