NZMN3-S250-SVE
Obrázek je pouze ilustrativní.
NZMN3-S250-SVE
Kód výrobce
168489
Informace o produktu
Jistič, 3pól, bez tepel.spouště příprava odnímatelné prov, Icu=50kA, In=250A
  • Značka EATON
Výkonové jističe motorové
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 8 - 14 A
  • Technika aktivace Magnetický
  • Jmenovité pracovní napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 250 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-3, 230 V 75 kW
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 132 kW
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Typ ovládacího prvku Kyvná páka, vahadlo
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení plug-in technologie
  • Počet pólů 3
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400V, AC 50 kA
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Výška 215.2 mm
  • Šířka 140 mm
  • Hloubka 335 mm