LOW PEAK CLASS J T/D LPJ-20SPI
Obrázek je pouze ilustrativní.
LOW PEAK CLASS J T/D LPJ-20SPI
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
LPJ-20SPI
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
Pojistka LowPeak (norma UL), třída J (zpožděná), s indikátorem, 600V AC / 300V DC, 20A
  • Značka EATON
Výkonové pojistky
  • Montážní velikost Ostatní, jiné
  • Jmenovitý proud 20 A
  • Jmenovité napětí 600 V