Pojistka LPJ-100SP 100A 600V válcová
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
LPJ-100SP
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
Pojistka LowPeak (norma UL), třída J (zpožděná), 600V AC / 300V DC, 100A
  • Značka EATON
Výkonové pojistky
  • Druh napětí AC / DC
  • Jmenovitý proud 100 A
  • Jmenovité napětí 600 V