OEZ Stykač RSI-32-20-A230 230VAC
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OEZ LETOHRAD
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
OEZ:43273
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
Ith 32 A, Uc AC 230 V, 2x zapínací kontakt (2NO)
  • Značka OEZ LETOHRAD
Instalační stykače na DIN lištu
  • Jmenovité pracovní napětí 17 - 230 V
  • Jmenovitý provozní proud 32 A
  • Měřitelné dotykové napětí 24 - 24 V
  • Typ napětí (provozní napětí) AC
  • Typ napětí (ovládací napětí) AC
  • Počet spínacích kontaktů 2
  • Max. žárovková zátěž 2500 W
  • Montážní hloubka 75.5 mm