SALTEK Ochrana DM-060/1-RS přepěťová 60 V DC, do 0,5 A
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SALTEK
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
A05129
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
  • Značka SALTEK
Přepěťové svodiče pro datové / MCR technologie
  • Způsob montáže DIN lišta 35 mm
  • Svorka 1 Klip, svorka
  • Mezní frekvence 6.5 MHz
  • Max. trvalé napětí AC 45 V
  • Jmenovitý proud zátěže 0.5 A
  • Ochranná úroveň žíla / žíla 100 V
  • Ochranná úroveň žíla - zem 120 V
  • Max. trvalé napětí DC 64 V
  • Nevýbušné provedení Ne
  • Frekvenční rozsah - - - MHz
  • Jmenovité napětí AC - - - V
  • Jmenovité napětí DC 0 - 60 V