SCHNEIDER Mřížka SAREL NSYCAG19LP větrací
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
NSYCAG19LP
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Větrací mřížka, průměr 19mm, IP45. řada: ClimaSys - označení výrobku: ClimaSys CA - kompatibilní řada: Thalassa PLS, Thalassa TBS, Thalassa PLM - typ produktu nebo součásti: plastová ventilační deska - příslušenství / náhradní díly: příslušenství pro řízení teploty - příslušenství / umístění samostatných dílů: ClimaSys ventilační systém - montážní poloha: svislá - upevnění: šrouby.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Mřížky ventilátorů rozvaděčů
  • Šířka 23.5 mm
  • Výška 30 mm