SL 5.08HC/13/90G 3.2SN OR BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
SL 5.08HC/13/90G 3.2SN OR BX
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Zásuvné připojení DPS s inovativní technologií připojení pro bezpečné a intuitivní ovládání
  • Značka WEIDMÜLLER
Konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Provedení konektoru Pevné připojení
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 13
  • Počet řad zásuvných konektorů 1
  • Rozteč kontaktů 5.08 mm
  • Rozteč konektorů 5.08 mm
  • Jmenovitý proud In 21 A
  • Jmenovité napětí 320 V
  • Jmenovité výdržné napětí 4 kV
  • Kategorie přepětí (hodnota) II
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Typ elektrického připojení THR připojení
  • Délka kolíku 3.2 mm
  • Materiál izolačního tělesa Polyamid
  • Barva těla Oranžová
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C