ABB Pojistkové odpínače OS…OS160GD04FK 1SCA116880R1001
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
ABB
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
1SCA116880R1001
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
  • Značka ABB
Pojistkové odpínače
  • Provedení jako hlavní vypínač Ano
  • Provedení jako bezpečnostní spínač Ano
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 1000 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 160 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-23, 400V 132 kW