SV 7.62HP/03/270MF2 SC/04R SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
  • Značka WEIDMÜLLER
Konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Provedení konektoru Pevné připojení
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 3
  • Rozteč kontaktů 7.62 mm
  • Rozteč konektorů 7.62 mm
  • Úhel PCB / Kontakt 0° / 180° (horizontální)
  • Jmenovitý proud In 41 A
  • Jmenovité napětí 630 V
  • Jmenovité výdržné napětí 6 kV
  • Kategorie přepětí (hodnota) II
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Typ elektrického připojení Pájecí připojení
  • Délka kolíku 3.5 mm
  • Materiál izolačního tělesa Polyamid
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 130 °C