OBO BETTERMANN Vnitřní roh GS-SI70110RW
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OBO BETTERMANN
Informace o produktu
Vnitřní roh pro přímou montáž na kanál pro vestavbu přístrojů GS.
  • Značka OBO BETTERMANN
Rohy vnitřní pro přístrojové instalační kanály
  • Šířka 110 mm
  • Hloubka 70 mm
  • Tvar Symetrický
  • Provedení Spodní část
  • Materiál Ocel
  • Barva Bílá
  • číslo RAL 9010
  • Bez halogenů Ano
  • Montážní díry v podlaze Ano
  • Ochranná fólie Ano
  • Rozsah provozních teplot -25 - 60 °C
  • Typ montáže horních dílů Vniřní
  • Rázová pevnost IK10
  • Počet horních částí 1
  • S kabelovým držákem Ne
  • S kanálem konektoru Ne
  • Šířka krytu 1 76.5 mm