SCHNEIDER KSA630ABGD5 Koncová napájecí skříň 630 A
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
KSA630ABGD5
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Canalis-koncová napájecí skříň 630A levá s jištěním. řada výrobků: Canalis - označení výrobku: KS - typ produktu nebo součásti: napájecí jednotka - materiál: hliník - počet pólů přípojnicového systému: 3L + PE - montážní poloha: vpravo, vlevo.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Napájecí jednotky pro přípojnicové rozvodnice
  • Jmenovitý proud při 50 Hz AC 630 A
  • Bod napájení Konec
  • Provedení Jednotlivý
  • Počet pólů 4
  • Jmenovité napětí při 50 Hz AC 230 - 690 V
  • Barva Bílá
  • číslo RAL 9010
  • Stupeň krytí (IP) IP55
  • Délka 753 mm
  • Šířka 288 mm
  • Výška 500 mm