SCHNEIDER Ventilátor SAREL NSYCVF38M115PF
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
NSYCVF38M115PF
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
ClimaSys ventilátor IP54, 38m3/h, 115V, s výstup. mřížkou a filtrem G2. řada: ClimaSys - označení výrobku: ClimaSys CV - typ produktu nebo součásti: ventilátor - typ filtru ventilátoru: standardní - proudění vzduchu: volný průtok se standardním filtrem : 38 m3/h při 50 Hz, volný průtok se standardním filtrem : 39 m3/h při 60 Hz.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Ventilátory rozvaděčů
  • Počet ventilátorů 1
  • Provozní napětí při AC 50 Hz 115 - 115 V
  • Provozní napětí při AC 60 Hz 115 - 115 V
  • Provedení jako zásuvné ventilátory Ano
  • Cirkulační ventilátor Ano
  • S filtrem Ano
  • S ochranným krytem Ano
  • Objemový průtok, volné proudění 38 m³/h
  • Jmenovitý výkon 3.3 W
  • Stupeň krytí (IP) IP54
  • Způsob montáže Rychloupevňovací montáž
  • Šířka 117 mm
  • Výška 137 mm
  • Hloubka 49 mm