NZM1-XUHIV60AC Podpěťová spoušť s pom. k
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
259535
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka EATON
Podpěťové spouště
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 60 - 60 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 60 - 60 V