SV 7.62HP/03/270F 3.5SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
SV 7.62HP/03/270F 3.5SN BK BX
  • Značka WEIDMÜLLER
Konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Provedení konektoru Pevné připojení
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 3
  • Počet řad zásuvných konektorů 1
  • Rozteč kontaktů 7.62 mm
  • Rozteč konektorů 7.62 mm
  • Jmenovitý proud In 41 A
  • Jmenovité napětí 630 V
  • Jmenovité výdržné napětí 6 kV
  • Kategorie přepětí (hodnota) II
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Typ elektrického připojení THR připojení
  • Délka kolíku 3.5 mm
  • Materiál izolačního tělesa Polyamid
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 130 °C