S2L-SMT 3.50/04/90LF 3.2SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Zásuvné připojení DPS s inovativní technologií připojení pro bezpečné a intuitivní ovládání
  • Značka WEIDMÜLLER
Konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Provedení konektoru Pevné připojení
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 4
  • Počet řad zásuvných konektorů 2
  • Rozteč kontaktů 3.5 mm
  • Rozteč konektorů 3.5 mm
  • Jmenovitý proud In 9 A
  • Jmenovité napětí 125 V
  • Jmenovité výdržné napětí 1.5 kV
  • Kategorie přepětí (hodnota) II
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Typ elektrického připojení THR připojení
  • Délka kolíku 3.2 mm
  • Materiál izolačního tělesa Tekutý kristal polymer
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C