SLD 3.50V/38/90F 3.2SN OR BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
SLD 3.50V/38/90F 3.2SN OR BX
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 38
  • Počet řad zásuvných konektorů 2
  • Rozteč kontaktů 3.5 mm
  • Rozteč konektorů 3.5 mm
  • Jmenovitý proud In 9 A
  • Jmenovité napětí 160 V
  • Jmenovité výdržné napětí 2.5 kV
  • Délka kolíku 3.2 mm
  • Materiál izolačního tělesa Termoplast
  • Barva těla Oranžová
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C