S2L-SMT 3.50/34/180LF 3.5SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
  • Typ kontaktů Pin
  • Počet pólů 34
  • Počet řad zásuvných konektorů 2
  • Rozteč kontaktů 3.5 mm
  • Rozteč konektorů 3.5 mm
  • Jmenovitý proud In 9 A
  • Jmenovité napětí 125 V
  • Jmenovité výdržné napětí 1.5 kV
  • Délka kolíku 3.5 mm
  • Materiál izolačního tělesa Tekutý kristal polymer
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C