ABB Jistič 50C/3 S203-M-C50
Obrázek je pouze ilustrativní.
ABB Jistič 50C/3 S203-M-C50
Značka
ABB
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
2CDS273001R0504
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
S203M-C50; 3 fázový jistič, jmenovitý proud In: 50 A, vypínací charakteristika: C, vypínací schopnost Icn: 10 kA
  • Značka ABB
Modulové jističe
  • Jmenovité izolační napětí Ui 440 V
  • Měřitelná pevnost zkratového napětí Uimp 4 kV
  • Frekvenční rozsah 50 - 60 Hz
  • Možnost dalšího zařízení Ano
  • Okolní teplota při provozu -25 - 55 °C
  • Druh napětí Ostatní, jiné
  • Montážní hloubka 69 mm
  • Jmenovitý proud 50 A
  • Jmenovité napětí 400 V
  • Vypínací charakteristika C
  • Třída omezení energie 3
  • Kategorie přepětí 3
  • Stupeň znečištění 3
  • Šířka vyjádřená počtem modulárních jednotek 3.0
  • Ochrana proti výbuchu Ne
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Počet chráněných pólů 3
  • Současně spíná nulový vodič Ne
  • Podomítková montáž Ne
  • Počet pólů celkem 3
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60898 při 400 V 10 kA
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60898 při 230 V 10 kA
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60947-2 při 230 V 25 kA
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60947-2 při 400 V 15 kA