SCHNEIDER KSA400ABT4 Středová napájecí skříň 400 A
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
KSA400ABT4
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Canalis-středová napájecí skříň 400A. řada výrobků: Canalis - označení výrobku: KS - typ produktu nebo součásti: napájecí jednotka - materiál: hliník.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Napájecí jednotky pro přípojnicové rozvodnice
  • Jmenovitý proud při 50 Hz AC 400 A
  • Bod napájení Střed, Centrum
  • Provedení Jednotlivý
  • Počet pólů 5
  • Jmenovité napětí při 50 Hz AC 230 - 690 V
  • Barva Bílá
  • číslo RAL 9001
  • Stupeň krytí (IP) IP55
  • Délka 688 mm
  • Šířka 213.5 mm
  • Výška 498 mm