Spínač P5-125/EA/SVB-SW/N 125A
Obrázek je pouze ilustrativní.
Spínač P5-125/EA/SVB-SW/N 125A
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
280913
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Hlavní spínač, Sortiment: Hlavní vypínač, Přepínač údržby, Vypínače pro opravy, Označení typu: P5, Funkce STOP: Funkce ZASTAVENÍ, s černou ovládací pákou a blokovacím věncem, Informace k rozsahu dodávky: Pomocný kontakt lze namontovat dodatečně., 3-pólové + N, Možnost uzamčení: Uzamykatelný v poloze 0, Stupeň krytí: Vpředu IP65, Provedení: Montáž do panelu, Výkon motoru AC-23A, 50 - 60 Hz 400 V: P = 45 kW, Jmenovitý trvalý proud: Iu = 125 A, Normy a ustanovení: ČSN EN 60947, VDE 0660, ČSN EN 60204, CSA, UL, Vypínače podle normy ČSN EN 60947-3
  • Značka EATON
Výkonové odpínače
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 37 kW
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 125 A
  • Počet pólů 4
  • Jmenovité pracovní napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitý podmíněný zkratový proud Iq 30 kA
  • Krytí (IP), přední strana IP65
  • Počet přepínačů 1
  • Uzamykatelné Ano
  • Typ připojení hlavního obvodu Rámová svorka
  • Typ ovládacího prvku Otočný pohon dveřní spojky
  • Provedení jako hlavní vypínač Ano
  • Provedení jako údržový /servisní spínač Ano
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-23, 400V 45 kW
  • Jmenovitý krátkodobý výdržný proud Icw 2.5 kA
  • Barva ovládacího prvku Černá
  • Vhodné pro čelní montáž 4-otvory Ano
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 690 V
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení pevně zabudované
  • Dimenzovaný trvalý proud při AC-21,400 V 125 A
  • Spínaný výkon při 400 V 45 kW
  • Měřený trvalý proud při AC-23,400 V 125 A
  • Druh ochrany ( NEMA) 12
  • Integrován pohon motoru Ne
  • Verze jako zařízení nouzového zastavení Ne
  • Provedení jako bezpečnostní spínač Ne
  • Vhodné pro čelní montáž centrálně Ne
  • Vhodné pro montáž do rozvaděče Ne
  • Vhodné pro zadní montáž Ne
  • Volitelný pohon Ne
  • Volitelná napěťová spoušť Ne
  • Provedení jako otočný spínač Ne
  • Šířka 130 mm
  • Výška 150 mm
  • Hloubka 150 mm