DILM40(110V50/60HZ)
Obrázek je pouze ilustrativní.
DILM40(110V50/60HZ)
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
277772
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Výkonový stykač, Aplikace: Výkonové stykače pro motory, Výkonové stykače do 170 A, 3pólové, Kategorie užití: AC-1: Neinduktivní nebo jen slabě induktivní zátěže, topné odpory, AC-3: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, vypínání během chodu, AC-4: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, brždění protiproudem, reverzace, tipovací provoz, Typy svorek: Šroubové svorky, poznámka: Vhodné také pro motory třídy účinnosti IE3., Zařízení třídy IE3 jsou na obalu označeny logem., Póly: 3-pólové, Jmenovitý pracovní proud AC-3 380 V 400 V: Ie= 40 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud, 3pólový, 50 - 60 Hz Otevřený při 40 °C: Ith =Ie= 60 A, zakrytá: Ith= 45 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud 1pólový bez krytu: Ith= 125 A, zakrytá: Ith= 112 A, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 12.5 kW, 380 V 400 V: P= 18.5 kW, 660 V 690 V: P= 23 kW, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 5 kW, 380 V 400 V: P= 9 kW, 660 V 690 V: P= 12 kW, Lze kombinovat s pomocným kontaktem: DILM150-XHI(V).., DILM1000-XHI(V).., Poznámky: Spínací prvky podle EN 50012., Druh proudu AC/DC: AC ovládání
  • Značka EATON
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 18.5 kW
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 40 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 60 A
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 110 - 110 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 110 - 110 V
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Typ napětí pro ovládání AC
  • Měřený provozní proud Ie při AC-4,400 V 18 A
  • Měřený provozní výkon Ie při AC-4,400 V 9 kW
  • Měřený pracovní výkon NEMA 22 kW
  • Vhodné pro modulární instalaci Ne
  • Šířka 55 mm
  • Výška 115 mm
  • Hloubka 132.1 mm
  • Jmenovité napětí Us při DC - - V
  • Provozní napětí při AC 50 Hz 230 - 690 V
  • Provozní napětí při AC 60 Hz 230 - 690 V