M22-XL-W-GB1 Čočka pro signálku
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
218415
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka EATON
Kaloty, čočky
  • Barva čočky Bílá
  • Tvar objektivu Kulatý
  • Konstrukční typ Plochý
  • Označený Ano
  • Montážní průměr 22 mm
  • Průměr 29.6 mm
  • Výška 8 mm