Výplň TITAN M22-XD-S-X11 tlačítková
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
218177
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Tlačítková výplň, Sortiment: Příslušenství, Samostatný přístroj, Popis: 5 znaků: výška písma 5 mm, > 5 znaků: výška písma 3 mm, Konstrukční typ: Zapuštěné, Popis: Tipování, Výběr podle: Symbol, Použitelný pro: M22(S)-D-X, M22(S)-DR-X, M22-DG-X, M30C-FD-X, M30C-FDR-X, Připojení na SmartWire-DT: ne
  • Značka EATON
Tlačítkové panely pro ovládací a signalizační zařízení
  • Tvar Kulatý
  • Konstrukční typ Plochý
  • Barva Černá
  • Otisk Ostatní, jiné
  • Potisk ISO symboly Symbol "Kliknout"
  • Průměr modelové řady 22 mm
  • Vnější průměr 22.5 mm
  • Vhodné pro tlačítka Ano
  • Šířka 24 mm
  • Výška 3 mm