Spouštěč PKZM01-20 motorů
Obrázek je pouze ilustrativní.
Spouštěč PKZM01-20 motorů
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
283383
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Spouštěč motorů podle ČSN/EN60947, 3pólový konstrukční velikost PKZM01, s nastavitelným spouštěčem při přetížení nezpožděným spouštěčem při zkratu, citlivý na výpadek fáze, šroubovaná montáž a montáž zaklapnutím západky, rozměr vestavby krytky 45 mm, jmenovité provozní napětí Ue 690V, stupeň krytí IP20, chráněn před dotykem prstem podle VDE 0106 d. 100, příslušenství k dodání: pomocné spínače, napět'ová spoušt'
  • Značka EATON
Výkonové jističe motorové
  • Rozsah nastavení spouštěče přetížení 16 - 20 A
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 310 - 310 A
  • S tepelnou ochranou Ne
  • Citlivost na výpadek fáze Ano
  • Technika aktivace Termomagnetický
  • Jmenovité pracovní napětí 440 - 440 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 20 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-3, 230 V 5.5 kW
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 9 kW
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Typ ovládacího prvku Tlačítka
  • Konstrukční typ zařízení Vestavěné zařízení pevně zabudované
  • Počet pólů 3
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400V, AC 50 kA
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Výška 90 mm
  • Šířka 45 mm
  • Hloubka 93 mm
  • S vestavěným pomocným spínačem Ne
  • S vestavěným podpěťovým spouštěčem Ne
  • Ztrátový výkon 5.82 W