XL3S DRŽ.PŘÍP.600/800MM <4000A
Obrázek je pouze ilustrativní.
XL3S DRŽ.PŘÍP.600/800MM <4000A
Značka
LEGRAND
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
339929
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
XL3S DRŽ.PŘÍP.600/800MM <4000A
  • Značka LEGRAND
Komponenty pro rozšíření rozvaděčů
  • Šířka 800 mm
  • Provedení Ostatní, jiné
  • Výška 100 mm
  • Hloubka 50 mm
  • Montážní hloubka pro instalaci skříně 800 mm