WAPRO Příchytka OFX-12-8-R-W4 ø8mm nerez
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
WAPRO
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
WPR11733
Informace o produktu
Informace o produktu
fixační příchytka OYSTER FIX , š. 12 mm, s gumovou vložkou EDPM, Ø 8 mm, otvor pro šroub: Ø 5,3 mm, -40° až 120°C, nerez (W4)
  • Značka WAPRO
Upevňovací příchytky
  • Provedení přímé
  • Povrchová úprava Bez povrchové úpravy
  • Kvalita materiálu Nerezová ocel (V2A)
  • Materiál Nerez
  • Typ upevnění Otvor pro šroub
  • Počet kabelů / trubek 1
  • Průměr od / do 8 - 8 mm
  • Jmenovitý průměr 8 mm