Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 20.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2025. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

SOLARIX Kabel UTP 4x2x0,5 cat.5e drát bal.500m(BOX)

Obrázek je pouze ilustrativní.

SOLARIX Kabel UTP 4x2x0,5 cat.5e drát bal.500m(BOX)

Značka
SOLARIX
Kód ELFETEX
11.248.750
EAN
8595684701173
Kód výrobce
27655150

Informace o produktu

Informace o produktu

Popis: 

Kvalitní nestíněný kabel CAT5E s PVC pláštěm a třídou reakce na oheň Eca, 500 m box. Tento instalační kabel v novém balení 500m/box s označením SXKD-5E-UTP-PVC je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - kategorie 5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezproblémový chod počítačové sítě. Instalační kabely Solarix – kategorie 5E jsou určeny pro horizontální rozvody a jsou nabízeny ve stíněné i nestíněné verzi s různým typem pláště - tj. PVC (třída reakce na oheň Eca), LSOH (třída reakce na oheň Dca s1 d2 a1) nebo UV stabilní PE (třída reakce na oheň Fca). Tyto kabely bez problémů splňují požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 5E a třídu vedení Class D, včetně všech nejnovějších dodatků. Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel SXKD-5E-UTP-PVC značen metráží po 1 m v rozsahu od 0 do 500 m. Kabel je dodáván ve vysoce odolném třívrstvém leštěném kartónovém boxu (vždy barevně odlišeném podle typu kabelu), na kterém jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů, výrobní šarže, popisu a nejdůležitějších technických parametrů.

Parametry: 

  • Podporované protokoly: 1000BaseT
  • Stínění: ne
  • Šířka pásma:  100 MHz
  • Typ a velikost vodiče:  měděný drát 0, 50 mm
  • Izolace a průměr vodiče s izolací:  polyethylen 0, 88 mm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště:  Eca, PVC
  • Barva pláště: šedá RAL 7035
  • Průměr kabelu: 5, 0 mm
  • Váha: 31 kg/km
  • NVP :  68 %
  • Skladovací teplota: -20 °C až 60 °C
  • Provozní teplota: -20 °C až 60 °C
  • Teplota při instalaci: 0 °C až 50 °C
  • Značka SOLARIX
Datové kabely
  • Materiál vodiče Měď, pocínovaná
  • Průměr vodiče 0.88 mm
  • Materiál pláště PVC
  • Barva pláště Šedá

Podobné produkty