T-kus kanálu BRS65170, sv. šedá
Informace o produktu
- Značka TEHALIT
T-kusy pro přístrojové instalační kanály
- Barva Šedá
- Šířka 170 mm
- Provedení Tvarovaný kryt
- Bez halogenů Ano
- Hloubka 68 mm
- číslo RAL 7035
- Povrchová úprava Opatřené povlakem
- Šířka odbočky 170 mm
- Kvalita materiálu Ostatní, jiné
- Rozsah provozních teplot - - °C
- Materiál Ocel
- Typ montáže horních dílů Vniřní
- Počet horních částí 1
- Montážní díry v podlaze Ne
- S kabelovým držákem Ne
- S kanálem konektoru Ne
- Šířka krytu 1 80 mm