SL 5.08HC/03/180B 4.5SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
SL 5.08HC/03/180B 4.5SN BK BX
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Zásuvné připojení DPS s inovativní technologií připojení pro bezpečné a intuitivní ovládání
  • Značka WEIDMÜLLER
Konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Barva těla Černá
  • Jmenovité napětí 320 V
  • Počet pólů 3
  • Typ kontaktů Pin
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C
  • Typ upevnění Pájecí
  • Jmenovité výdržné napětí 4 kV
  • Typ elektrického připojení THR připojení
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Kategorie přepětí (hodnota) II
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Délka kolíku 4.5 mm
  • Rozteč konektorů 5.08 mm
  • Počet řad zásuvných konektorů 1
  • Druh bandáže Ostatní, jiné
  • Rozteč kontaktů 5.08 mm
  • Provedení konektoru Pevné připojení
  • Materiál izolačního tělesa Polyamid
  • Jmenovitý proud In 21 A