SIEMENS Jistič výkonový 3VA1120-5ED16-0AA0
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
3VA1120-5ED16-0AA0
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
3VA11, In 20 A, Icu 55 kA / 240 V, nadproudová spoušť TM210 (FTFM), Ir 20 A, Ii 16x In, 1pól, třmenové svorky
  • Značka SIEMENS
Výkonové jističe distribuční
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 20 A
  • Rozsah jmenovitého napětí 415 - 415 V
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400 V, 50 Hz 6 kA
  • Rozsah nastavení spouštěče přetížení 20 - 20 A
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 16 - 16 A