Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
DŮLEŽITÉ Vážení zákazníci, v době velikonočních svátků od 3.4. do 6.4. 2026 budou všechny naše pobočky uzavřeny. Během této doby nebudeme expedovat žádné objednávky. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, 16.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 17.12. - 23.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 5.1.2026. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické potíže způsobující nestabilitu e-shopu. Na nápravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky na elfetex fest 2025 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

SCHNEIDER Sedna Design & Elements Krabice povrchová béžová

Obrázek je pouze ilustrativní.

SCHNEIDER Sedna Design & Elements Krabice povrchová béžová

Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
11.395.827
EAN
3606481479075
Kód výrobce
SDD112901

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

Schneider Electric Sedna Design & Elements krabice pro povrchovou montáž SDD12901 v béžové barvě. Tato krabice se používá pro povrchovou montáž vedení. Povrchová skříňka je vyrobena z termoplastu ABS-UV se stabilizovaným UV, který ji tvoří ještě odolnější. Tato krabice má jednonásobnou velikost. Má šířku 83 mm, výšku 84 mm a hloubku 43 mm s přesahem 43 mm. A výrobek váží 0,055 kg. Hodnota IP tohoto zařízení je IP20. Povrch je lesklý a přináší do místnosti špičkový pocit. Sedna Design and Elements je prvotřídní řada produktů, které se dodávají v množství moderních barev a textur, které vnášejí do vašeho domova dřevo, kámen, kov a skla. Vaši zákazníci se budou těšit ze všeho, co je na těchto krásných a realistických površích, včetně jejich cenové dostupnosti. Díky systému Wiser je nová řada Sedna také jednoduchým řešením pro inteligentní domácnost, které odpovídá potřebám vašich zákazníků a životnímu stylu.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
  • Designová řada SCHNEIDER Sedna
Multifunkční přípojné zásuvky
  • Barva Béžová
  • číslo RAL 1013
  • Typ upevnění Šroubovací
  • Montáž nad omítku Ano
  • Potrubní instalace Ne
  • Podlahová krabice / podzemní instalace Ne
  • Podomítková montáž Ne
  • Modulární Ne

GPSR Details

Odpovědnost za produkt +

Schneider Electric CZ, s.r.o.

Adresa:U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5, ČR

Telefon: +420 225 382 919
E-mail: podpora@se.com

https://www.se.com/cz/cs

Bezpečnostní dokumenty dodavatele: Bezpečnostní dokumenty dodavatele

Podobné produkty