SCHNEIDER Easy TeSys LC1E630N7 Stykač 3P 630A, cívka 415V AC
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
LC1E630N7
Informace o produktu
Stykač Easy TeSys Control 3 póly pro motorové aplikace do 630A 400kW@440V. Je vybaven cívkou na střídavý proud a 415V 50/60Hz AC , bez vestavěného pomocného kontaktu, připojením napájení a ovládání pomocí šroubových svorek. Šířka 309 mm pro standardní provozní rychlost až 1200 cyklů za hodinu. Zajišťuje standardní spolehlivost a odolnost s elektrickou životností 0.6 mil. cyklů AC-3 a mechanickou životností 4 mil. cyklů. Může pokrýt pracovní teplotu od -5 °C do 55 °C a montuje se na lištu DIN, bez omezení až do nadmořské výšky 3000 m. Certifikováno více normami (IEC, CCC, EAC) a splňuje požadavky Green Premium (RoHs/Reach).
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Šířka 309 mm
  • Výška 464 mm
  • Hloubka 255 mm
  • Vhodné pro modulární instalaci Ne
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 335 kW
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 630 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 1000 A
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 415 - 415 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 415 - 415 V
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubový třmen
  • Provozní napětí při AC 50 Hz 690 - 690 V
  • Provozní napětí při AC 60 Hz 690 - 690 V