SCHNEIDER Easy TeSys LC1E50M6 Stykač 3P, AC-3, 50A, 220V AC cívka, 60Hz, 1Z+1V
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
LC1E50M6
Informace o produktu
Stykač Easy TeSys Control 3 póly pro motorové aplikace do 50A 30kW@440V. Je vybaven cívkou na střídavý proud a 220V 60Hz AC , bez vestavěného pomocného kontaktu, připojením napájení a ovládání pomocí šroubových svorek. Šířka 75 mm pro standardní provozní rychlost až 1200 cyklů za hodinu. Zajišťuje standardní spolehlivost a odolnost s elektrickou životností 0.9 mil. cyklů AC-3 a mechanickou životností 5 mil. cyklů. Může pokrýt pracovní teplotu od -5 °C do 55 °C a montuje se na lištu DIN, bez omezení až do nadmořské výšky 3000 m. Certifikováno více normami (IEC, CCC, EAC) a splňuje požadavky Green Premium (RoHs/Reach).
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Šířka 75 mm
  • Výška 127 mm
  • Hloubka 114 mm
  • Vhodné pro modulární instalaci Ne
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 22 kW
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Počet pomocných spín.kontaktů 1
  • Počet pomocných rozp.kontaktů 1
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 50 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 70 A
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 220 - 220 V
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Provozní napětí při AC 50 Hz 690 - 690 V
  • Provozní napětí při AC 60 Hz 690 - 690 V