SAIE-M12BL-0.3VFM16-1.5
Obrázek je pouze ilustrativní.
SAIE-M12BL-0.3VFM16-1.5
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Kulatá zásuvka pro instalaci. S připojeným kabelem.
  • Značka WEIDMÜLLER
Kruhové zástrčky,vestavné ( s kabelem)
  • Způsob montáže Čelní montáž
  • Průřez vodiče 1.5 mm²
  • Jmenovité napětí 63 V
  • Počet pólů 5
  • Materiál pouzdra Zinek
  • Nátěr pouzdra Ostatní, jiné
  • Materiál povrchu kontaktu Zlato
  • Druh konektoru, uvnitř Bez
  • Druh konektoru, vnější strana Samice (zásuvka, zdířka)
  • Stupeň krytí (IP), montováno IP67
  • Jmenovitý proud In 16 A