Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

 

 

 

 

 

USB C zásuvky

Objevte naše nezbytné rychlonabíjecí výstupy USB C a nezmeškejte ty nejlepší momenty života.

Rychlé nabíjení

S USB nabíjecími zásuvkami můžete mít své zařízení nabité na 70 % během 30 minut.* Takže teď už v životě nic nezmeškáte.

*Toto je příklad. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na baterii a typu zařízení.

Ochrana před přebíjením

Nemusíte se již obávat poškození baterie vašeho elektronického zařízení, protože USB nabíjecí zásuvky jsou vybaveny ochrannými mechanismy, které zabraňují přebíjení a kolísání napětí.

Zlepšení životnosti baterie

S naším dynamickým nabíjením udržujícím neustálý přísun energie do vašeho zařízení. Pokud vestavěný snímač v nabíječce zjistí, že se teplota zvýší nad určitou úroveň, sníží se nabíjecí výkon  dokud teplota znova neklesne pod bezpečnou úroveň, ale proces nabíjení nemusí být přerušen.

Pohodlnější nabíjení

Nabíjejte všechna svá elektronická zařízení snadno a rychle na jednom místě. Nemusíte nosit další nabíječku, protože ji lze přímo připojit pomocí kabelu USB Type C.

USB nabíjecí zásuvka pro každý styl a použití

USB A+C nabíječka 45 W

USB C nabíječka 65 W

Nabíjejte bezpečně a rychle s USB C rychlonabíjecími zásuvkami

Rychle nabijte svá zařízení a zlepšete životnost jejich baterií s USB C zásuvkou. Užijte si pohodlné nabíjení svých zařízení na jednom místě

Vyberte si zařízení, které vyhovuje vašim potřebám

Tip: Pokud potřebujete umístit USB rychlonabíječku do vlhkého prostředí například ven pod pergolu, můžete použít voděodolný kryt z řady Mureva Styl v krytí IP55 11.287.181 pro přístroje Nová Unica v kombinaci s nabíječkou 45W a 65W .

Snadno upgradujte jakoukoli zásuvku na USB C bez dalších kabelů

Přetvořte jakoukoli zásuvku do USB C bez dalšího kabelování a zbytečné námahy! Je to jednoduché: stačí odstranit svou tradiční zásuvku a nahradit ji jednoduše instalovatelnou rychlonabíjecí USB C zásuvkou od společnosti Schneider Electric.

Stáhněte si panoramu, ve které se dozvíte více detailů o rychlonabíjecích USB konektorech zde