Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Osvětlení značky Prolumia slaví 10 let na českém trhu.

Výhradním distributorem značky Prolumia je společnost Nedelko s.r.o., dceřinná společnost holandské společnosti Nedelko BV působící na evropském trhu již přes 60 let.

Prolumia dodává kvalitní LED osvětlení zejména do průmyslu, rezidenčních objektů, škol, kanceláří, obchodů a také do projektů veřejného osvětlení jak nově budovaných tak i do projektů revitalizace osvětlení.


VNITŘNÍ LED OSVĚTLENÍ

LED panel BL
Ecodisc II
Pro-Office
Pro-Disc III
Pro-Fusion

Inovativní řešení osvětlení pro obchody a kanceláře, které je více než jen osvětlení! Chytré osvětlení vede zákazníky, vytváří příjemné (pracovní) prostředí a soustředí pozornost na body, které mají být zdůrazněny. Nasvětlení je obzvláště důležité při prezentaci zboží v prodejně, na pultě nebo ve výloze. Ať už se jedná o obecné osvětlení nebo vytváříte fascinující akcentní osvětlení, řady svítidel vnitřního LED osvětlení značky Prolumia Vám nabízí vhodné osvětlení do každé místnosti .

VNITŘNÍ LED OSVĚTLENÍKe stažení

PRO-FUSION

Katalog CZ

Ceník 2023