Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

NOVÁ ŘEŠENÍ PRO PŘIPOJENÍ A NABÍJENÍ

Mnohostranné využití, mnoho výhod. Bez ohledu na to, co právě děláte a kolik místa máte k dispozici, vícenásobná řešení zásuvek Legrand vám nabízejí pohodu a zefektivnění vašich každodenních činností. Praktické, důmyslné a atraktivní řešení vždy na dosah ruky.

Bezdrátová nabíječka se zásuvkami

Nabíjejte svůj chytrý telefon efektivně bez připojování kabelu díky šikmé protiskluzové bezdrátové nabíjecí stanici nebo pomocí integrovaných USB nabíječek typu A a typu C. Ideální řešení pro domácnost i do kanceláře, dostupná ve dvou barevných provedeních – hnědá/ tmavě šedá a bílá/ tmavě šedá.

Multimediální hub

Víceúčelový prodlužovací přívod pro TV koutek vám umožňuje připojit a napájet až 8 zařízení a přehledně uspořádat kabely. Vaše multimediální centrum nebylo nikdy předtím tak organizované! Integrovaná přepěťová ochrana prodlužovacího přívodu také zajistí ochranu veškerého vašeho připojeného multimediálního vybavení před poškozením přepětím v síti. Rovněž disponuje podsvětleným vypínacím tlačítkem, kterým můžete vypnout a zapnout všechny připojené přístroje najednou. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě a hliníkovému krytu v antracitové barvě ladí prodlužovací přívod s nábytkem a taky ostatním multimediálním vybavením.

Prémiové multifunkční prodlužovací přívody

Jedinečný důmyslný válcový design pro větší pohodlí. Otočný blok zásuvek umožňuje zásuvky orientovat tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Prodlužovací přívod lze dle libosti upevnit v horizontální i vertikální poloze pomocí šroubů nebo stahovacích pásků. Jsou vybaveny orientovanými zásuvkami pro optimální připojení a poskytují dostatek prostoru také pro připojení objemnější nabíječky. Zásuvka se zarovnaným dnem od Legrand je pohledově atraktivní a zabraňuje hromadění prachu - dno zásuvky se zasune dovnitř po zastrčení vidlice.

Kromě válcového provedení a zásuvek se zarovnaným dnem umožňuje přívod také přímé připojení mobilních zařízení s USB typu A nebo C. Funkce jako přepěťová ochrana, indikace zátěže a nadproudová ochrana vám zaručí pohodu, klid a bezpečí bez ohledu na způsob použití. Je dostupný ve dvou barevných provedeních – bílá/ tmavě šedá a černá/ tmavě šedá.

Otočný trojitý rozbočovač

S tímto rozbočovačem máte kdykoliv k dispozici dvě zásuvky a zároveň můžete i díky USB zásuvkám typu A a C nabíjet dvě zařízení, aniž byste potřebovali adaptér. Otočné tělo navíc každodenní používání ještě více usnadňuje. Dostupný je ve dvou barevných provedeních – bílá/ tmavě šedá a hliník/ tmavě šedá.

Dvojitý rozbočovač s USB nabíječkou

Ve spodní části tohoto rozbočovače se nachází dvě zásuvky 2P a na straně USB zásuvky typu A a C, pro pohodlné nabíjení a připojení všech potřebných zařízení – ideální například pro využití u nočního stolku. Součástí je také stojánek na váš chytrý telefon a úložný prostor pro konec kabelu.