P3-100/I5/HI11-NA Vypínač zapnuto/vypnut
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
237543
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Vypínač zapnuto-vypnuto, Sortiment: Spínač zapnuto / vypnuto, Označení typu: P3, s černou pákou a čelním štítkem, poznámka: UL/CSA, Informace k rozsahu dodávky: Pomocný kontakt nebo neutrální vodič lze namontovat dodatečně., 3-pólové, Stupeň krytí: IP 65, Provedení: Povrchová montáž, Výkon motoru AC-23A, 50 - 60 Hz 400 V: P = 55 kW, Jmenovitý trvalý proud: Iu = 100 A, Normy a ustanovení: ČSN EN 60947, VDE 0660, ČSN EN 60204, CSA, UL, Vypínače podle normy ČSN EN 60947-3
  • Značka EATON
Výkonové odpínače
  • Počet přepínačů 1
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 690 V
  • Jmenovité pracovní napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 100
  • Měřený trvalý proud při AC-23,400 V 100 A
  • Dimenzovaný trvalý proud při AC-21,400 V 100
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 37
  • Jmenovitý krátkodobý výdržný proud Icw 2
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-23, 400V 55
  • Spínaný výkon při 400 V 55