Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
DŮLEŽITÉ Vážení zákazníci, v době velikonočních svátků od 3.4. do 6.4. 2026 budou všechny naše pobočky uzavřeny. Během této doby nebudeme expedovat žádné objednávky. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, 16.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 17.12. - 23.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 5.1.2026. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, ve dnech 19.3. - 20.3.2026 bude z technických důvodů uzavřena pobočka v Chomutově. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky na elfetex fest 2025 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

R88D-1SAN15F-ECT

Obrázek je pouze ilustrativní.

R88D-1SAN15F-ECT

Značka
OMRON
Kód ELFETEX
11.394.858
EAN
04549734219495
Kód výrobce
R8D12008G
Recyklační poplatek vč. DPH
4,07 Kč

Informace o produktu

Informace o produktu

Servopohon 1SA s bezpečností, typ EtherCAT, 1.5 kW, 3~ 400 VAC
  • Značka OMRON
Elektronické zařízení ochrany a ovládání motoru
  • Spínací funkce Bistabilní
  • Počet digitálních vstupů 13
  • Typ napájecího napětí AC
  • Druh napětí měřicího rozsahu AC
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Počet elektronických výstupů 7
  • Verze rozhraní Ostatní, jiné
  • Druh elektrického připojení pro pomocný a řídící obvod Ostatní, jiné
  • Jmenovitá provozní frekvence 50 - 60 Hz
  • Jmen.prac. napětí Ue, AC 50Hz 323 - 504 V
  • Jmen.prac. napětí Ue, AC 60Hz 323 - 504 V
  • Jmen.prac. napětí Ue při DC - - - V
  • Vstup pro analogové teplotní čidlo Ne
  • Vstup pro detekci zkratu proti zemi Ne
  • Vstup pro připojení termistoru Ne
  • Modul detekce napětí Ne
  • Modul detekce proudu Ne
  • Napájecí napětí při AC 50 Hz 323 - 504 V
  • Napájecí napětí při AC 60 Hz 323 - 504 V
  • Napájecí napětí při DC - - - V
  • Typ technologie připojení Ostatní, jiné
  • Druh ochrany ( NEMA) Ostatní, jiné

Podobné produkty