LSF-SMT 3.81/04/90PN 3.5SN BK TU
Obrázek je pouze ilustrativní.
  • Značka WEIDMÜLLER
Svorky do plošných spojů
  • Počet elektrických přípojek 4
  • Rozteč konektorů 3.81 mm
  • Úhel desky / připojení vodičů 0° / 180° (horizontální)
  • Jmenovitý proud In 17.5 A
  • Jmenovité napětí 160 V
  • Jmenovité výdržné napětí 2.5 kV
  • Kategorie přepětí (hodnota) II
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Typ připojení vodičů Konektor
  • Typ připojení desky plošných spojů THR připojení
  • Materiál izolačního tělesa Tekutý kristal polymer
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 120 °C
  • Typ upevnění DPS Ostatní, jiné
  • Typ upevnění Pájecí
  • Druh bandáže Ostatní, jiné
  • Stupeň krytí (IP), montováno IP20
  • Výška 12 mm
  • Délka kolíku 3.5 mm
  • RAL číslo (podobné) krytu 9011
  • Připoj.vodič drát jednožilový 0.2 - 1.5 mm²
  • Připoj.vodič lanko s dutinkou 0.25 - 1.5 mm²
  • Připoj.vodič lanko bez dutinky 0.2 - 1.5 mm²