Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Incara™: Legrand přináší nová řešení nejen k pracovnímu stolu

Incara je řada funkčních, ergonomických elektroinstalačních přístrojů určených pro všechny moderní flexibilních pracoviště od kanceláří po hotely, kavárny, letiště nebo jiná sdílená pracovní prostředí. Byla navržena s ohledem na profesionály i koncové uživatele a nabízí snadnou instalaci, nastavení a obsluhu. Lze ji bez problému integrovat do všech typů nábytku, aby bylo možné plně využít všechny praktické funkce. Díky škále odstínů a barev tak Legrand v řadě Incara přináší atraktivní a moderní designy, které dodají prémiový vzhled každému prostoru.

NOVÉ VÝKLOPNÉ ZÁSUVKOVÉ KRABICE

Díky pop-upům Incara připojíte snadno a rychle své notebooky, chytré telefony, tablety, audio a videosystémy atd.

Výhodou je snadné připojení různých elektrických zařízení včetně datového připojení. Lze je osadit různými funkcemi řady Mosaic, a splnit tak specifické požadavky, jakými může být třeba rychlé nabíjení přenosných zařízení.

Nabíječky Mosaic 30W Power Delivery s USB typu C jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily dokonce rychlejší nabíjení všech zařízení.

Dokážou optimalizovat nabíjení automatickým výběrem nejvhodnějšího napětí pro baterii zařízení. Dostupné jsou ve 4 a 8 modulových verzích a jsou dodávany prázdné nebo osazené napájecími nebo datovými funkcemi Mosaic.

Je možné je osadit různými funkcemi řady Mosaic a splnit tak všechny specifické požadavky. Nabíječky Mosaic 30W Power Delivery s USB typu C jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily dokonce rychlejší nabíjení všech zařízení.

Extra tenký formát, který diskrétně zapadne do nábytku. Zapuštěná část pop upu zabírá tak málo místa, že dokonce umožňuje instalaci nad zásuvkou.Široké tlačítko a kryt s tlumičem zajišťují hladké otevírání. Provedení Incara pop-upů (bílá, černá, broušený hliník, hliník) harmonicky ladí s nábytkem v různých dekorech.

DISQ'IN

Bloky Incara Disq´In kombinují eleganci, sofistikovanost a rychlost instalace.

Vylepšete své pracoviště nebo zasedací místnost a poskytněte uživatelům zázemí pro napájení jejich mobilních zařízení. Inovativní systém rychlého upevnění šetří spoustu času při instalaci (patentovaný systém Legrand) a navíc nepotřebujete žádné nářadí.  

Disq´In nabízí široký výběr kovových rámů, které zapadnou do vašeho interiéru. Výhodou těchto zapuštěných bloků jsou zarovnané zásuvky (patentovaný systém Legrand), které mají atraktivnější vzhled a zabraňují usazování prachu.

MULTILINK

Incara Multilink je kompletní modulární řešení pro distribuci energie a dat, které lze zabudovat do nábytku nebo sádrokartonových příček.

Horizontální instalace do nábytku (min. hloubka zapuštění 80 mm) nebo vertikální instalace do sádrokartonových desek příčce (min. hloubka zapuštění 51 mm).

Je nabízen ve variantách kov, bílá a černá pro vodorovné provedení pro nábytek a v bílém provedení určeném pro vertikální verzi do příček.

FLIP-UP

Incara Flip-up je prémiové řešení pro zasedací místnosti s elegantním vzhledem. Zarovnané zásuvky se diskrétně vejdou pod kryt, i když je do sítě připojeno vaše zařízení. Pomocí jednoduchého mechanismu pro otevření se kryt zasune do boxu a vyskočí jednotka se zásuvkami. Výsuvný systém byl testován až do výše 18 000 stlačení.

Incara Flip-up je k dispozici ve verzích s 8 nebo 12 moduly. Přístup k zásuvkám je z obou stran, což z něj činí ideální řešení pro zasedací místnosti. Kovový kryt, rám a lišta s kabelovými průchodkami má elegantní vzhled, který harmonicky zapadá do interiéru a dělá jedinečný dojem.

TOWER 120

Elegantní, snadno instalovatelný a výjimečně ergonomický Incara Tower 120 nabízí 360° přístup k zásuvkám.

Kompaktní zásuvka Incara Tower 120 je ideální pro použití v zasedacích místnostech stoly, zejména kulatými (průměr výřezu je 121 - 125 mm).

Má automatický mechanismus otevírání a umožňuje přístup z libovolné strany k zásuvce USB A+C a nabíječce. Dostupný ve verzi i s bezdrátovou nabíječkou, která je umístěna na vrcholu sloupku. Dodává se se síťovým kabelem a zástrčkou 2 P+T pro připojení do zásuvky.

Širší nabídku produktů z řady IncaraTM si můžete prohlédnout na stránkách Řešení k pracovnímu stolu | Legrand.cz, kontaktujte příslušného regionálního manažera firmy Legrand nebo přímého prodejce a distributora.