F3SG2SRB168025.1 bezpečnostní optická zá
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OMRON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
F3G28258A
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Bezpečnostní světelná záclona, F3SG-SRB Standard, typ 2, rozlišení 25 mm, rozsah 0.3 až 20.0 m, výška 1680 mm, PNP/NPN
  • Značka OMRON
Světelné clony
  • Druh napětí DC
  • Kaskádovatelný Ano
  • Vhodné pro bezpečnostní funkce Ano
  • Okolní teplota -30 - 55 °C
  • Počet polovodičových výstupů se signalizační funkcí 1
  • Počet bezpečných polovodičových výstupů 2
  • Možnost potlačení Ano
  • Typ komunikačního rozhraní Ostatní, jiné
  • Typ spínacího výstupu OSSD PNP / NPN
  • Typ elektrického připojení Zásuvková přípojka
  • Jmenovité napětí Us při DC 19.2 - 28.8 V
  • Třída ochrany provozních zařízení Bezpečnostní třída 3
  • Detekční schopnost pro zkušební tělesa 25 mm
  • Kategorie nevýbušnosti - plyn Bez
  • Kategorie nevýbušnosti - prach Bez
  • Rozsah dodávky jednosměrného systému Vysílač a přijímač
  • Max. výstupní proud na chráněném výstupu 300 mA
  • S monitorovací funkcí navazujících zařízení Ano
  • S blokováním opětovného zapnutí Ano
  • S funkcí potlačení Ano
  • Možnost přepsání Ano
  • Reakční doba 13 ms
  • Snížené rozlišení Ano
  • Dosah ochranného pole 20 m
  • Spínací napětí OSSD ve stavu "high" 24 V
  • Výška ochranného pole 1680 mm
  • Bezpečnostní typ podle IEC 61496-1 2
  • S kódováním paprsku Ano
  • Vlnová délka čidla 870 Nm
  • Stupeň krytí (IP) IP67
  • Rozlišení světelné závory 20 mm
  • Šířka snímače, senzoru 32 mm
  • Výška snímače 38 mm
  • Délka snímače 1680 mm
  • Druh ochrany ( NEMA) Ostatní, jiné
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz - - - V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz - - - V