Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Edelzwicker 1 l

Suché, cukry: <5 g/l

Směs Sylvaneru, Ryzlinku Rýnského, doplněná o bobule Gewurztramineru a Muscatu. Lehké suché víno s tóny žlutého ovoce. Výborné jako aperitiv, k bílému masu, uzeninám nebo čerstvým sýrům.

 


Gewurztraminer 0,75 l

Polosuché, cukry: 17 g/l

Ovocné víno s velkým charakterem, opravdová pýcha alsaské oblasti. Jeho exotická vůně vás překvapí. Hodí se jako aperitiv a k exotickým pokrmům (curry, restovaná kachna, rýže s 5 kořením), aromatickým sýrům (Munster, Gorgonzola – sýry s modrou plísní) a k dezertům.

 

Sylvaner 0,75 l

Suché, cukry: <2 g/l

Lehké suché víno s ovocnou chutí. Je výborné k salátům, šnekům, grilovaným rybám a sushi. Vůně je jemná, ale také svěží a aromatická.

 


Pinot Noir Rose 0,75 l

Suché, cukry: 7 g/l

Pinot Noir je jedinou odrůdou v Alsasku, ze které se vyrábí červené nebo růžové víno, s chutí třešní. Vynikající je s červeným masem, zvěřinou, uzeninami nebo kozími sýry.

 

Pinot Blanc  0,75 l

Suché, cukry: 7 g/l

Pinot Blanc je jednou ze základních odrůd alsaských vinic – lehké suché víno s jemnou chutí. Nejlepší je podávat s terinou, Tarté flambée (slaný koláč), bílým masem a salátem typu Caesar.


Pinot Noir 0,75 l

Suché, cukry: 0,3 g/l

Lehké a pitelné víno s tóny červeného ovoce ve vůni. Je svěží, barva světle červená s trochou třísloviny. Tím se liší od klasických červených vín. Vhodné podávat vychlazené, abyste ocenili všechny jeho jemnosti. Skvěle se hodí k červenému masu, zvěřině a kozím sýrům.

Riesling 0,75 l

Suché, cukry: <2 g/l

Suché víno slámově žluté barvy s citronovými a květinovými tóny a neuvěřitelně jemnou chutí. Víno je dobré podávat k rybám, šnekům a mořským plodům – zvýrazňuje jejich chuť.

 

 


Pinot Noir
Fût de Chêne 0,75 l

Suché, cukry: 0,3 g/l

Pinot Noir je jediná červená odrůda vinné révy, kterou lze pěstovat v Alsasku. Tento typ vína zraje v dubových sudech a obsahuje více tříslovin než klasický Pinot Noir. Chuť plodů je vyzrálejší s příjemnou dřevitou vůní. Skvěle se hodí k červenému masu, zvěřině a kozím sýrům.

Muscat  0,75 l

Suché, cukry: 4 g/l

Krásná zlatavá barva a silná chuť doplněná o tóny pomerančového květu. V Alsasku je toto víno suché. Ladí perfektně s chřestem, ale také s lehkou kuchyní, která je založená na vařené nebo syrové zelenině.


Crémant Blanc 0,75 l

Brut (Sekt), cukry: 1 g/l

Crémant d'Alsace je směsí několika odrůd (Pinot Auxerrois a Riesling). Vyrábí se klasickou metodou. Ideální jako aperitiv nebo i v průběhu jídla.

Pinot Gris 0,75 l

Polosuché, cukry: 17 g/l

Polosuché víno s jasně žlutou barvou a vůní žlutého ovoce. Doporučujeme jako aperitiv, k divočině i bílému masu.


Crémant Rosé 0,75 l

Brut (Sekt), cukry: 1 g/l

Toto růžové víno je vyrobené z hroznů Pinot Noir. Jedná se o svěží víno s jemnými tóny jahod a malin. Ideální jako aperitiv nebo k ovocným dezertům