Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, s ohledem na nově vzniklou situaci ze dne 15.3.2020 bychom Vás rádi informovali o tom, že veškerý prodej a služby nabízené podnikatelům jsou stále k dispozici jak na prodejnách,  tak na našem e-shopu. O dalších vládních nařízeních a omezeních Vás budeme informovat. Více info zde

Crémant d'Alsace Rosé  0,75 l

 

Toto růžové víno je vyrobené z hroznů Pinot Noir. Jedná se o svěží víno s jemnými tóny jahod a malin. Ideální jako aperitiv nebo k ovocným dezertům.


Pinot Blanc Cuvée Bertrand 0,75 l

Pinot Blanc je jednou ze základních odrůd alsaských vinic – lehké suché víno s jemnou chutí. Nejlepší je podávat s terinou, Tarté flambée (slaný koláč), bílým masem a salátem typu Caesar.

Crémant d´Alsace Brut 0,75 l

 

Crémant d'Alsace je směsí několika odrůd (Pinot Auxerrois a Riesling). Vyrábí se klasickou metodou. Ideální jako aperitiv nebo i v průběhu jídla.


Pinot Gris 0,75 l

 

Polosuché víno s jasně žlutou barvou. Doporučujeme jako aperitiv, k divočině i bílému masu.

Edelzwicker 1 l

 

Směs Sylvaneru, Ryzlinku Rýnského, doplněná o bobule  Gewurztraminer a Muscat. Lehké suché víno. Výborné jako aperitiv, k bílému masu, uzeninám nebo čerstvým sýrům.


Riesling 0,75 l

 

Suché víno slámově žluté barvy s chutí minerálů. Víno je dobré podávat k rybám, šnekům a mořským plodům – zvýrazňuje jejich chuť.

Gewurztraminer 0,75 l

 

Gewurztraminer oslní silným ovocným a květinovým aromatem. Hodí se jako aperitiv a k exotickým pokrmům (Curry, Restovaná kachna, Rýže s 5-ti kořením), aromatickým sýrům (Munster, Gorgonzola – sýry s modrou plísní) a k dezertům.


Pinot Noir Rose 0,75 l

 

Pinot Noir je jedinou odrůdou v Alsasku, ze které se vyrábí červené nebo růžové víno, s chutí třešní. Vynikající je s červeným masem, zvěřinou, uzeninami nebo kozími sýry.

Muscat d'Alsace 0,75 l

 

Krásná zlatavá barva a silná chuť doplněná o tóny pomerančového květu. V Alsasku je toto víno suché. Ladí perfektně s chřestem, ale také s lehkou kuchyní, která je založená na vařené nebo syrové zelenině.


Sylvaner 0,75 l

 

Lehké suché víno s ovocnou chutí. Je výborné k salátům, šnekům, grilovaným rybám a sushi.