Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crémant d'Alsace Rosé  0,75 l

 

Toto růžové víno je vyrobené z hroznů Pinot Noir. Jedná se o svěží víno s jemnými tóny jahod a malin. Ideální jako aperitiv nebo k ovocným dezertům.


Pinot Blanc Cuvée Bertrand 0,75 l

Pinot Blanc je jednou ze základních odrůd alsaských vinic – lehké suché víno s jemnou chutí. Nejlepší je podávat s terinou, Tarté flambée (slaný koláč), bílým masem a salátem typu Caesar.

Crémant d´Alsace Brut 0,75 l

 

Crémant d'Alsace je směsí několika odrůd (Pinot Auxerrois a Riesling). Vyrábí se klasickou metodou. Ideální jako aperitiv nebo i v průběhu jídla.


Pinot Gris 0,75 l

 

Polosuché víno s jasně žlutou barvou. Doporučujeme jako aperitiv, k divočině i bílému masu.

Edelzwicker 1 l

 

Směs Sylvaneru, Ryzlinku Rýnského, doplněná o bobule  Gewurztraminer a Muscat. Lehké suché víno. Výborné jako aperitiv, k bílému masu, uzeninám nebo čerstvým sýrům.


Riesling 0,75 l

 

Suché víno slámově žluté barvy s chutí minerálů. Víno je dobré podávat k rybám, šnekům a mořským plodům – zvýrazňuje jejich chuť.

Gewurztraminer 0,75 l

 

Gewurztraminer oslní silným ovocným a květinovým aromatem. Hodí se jako aperitiv a k exotickým pokrmům (Curry, Restovaná kachna, Rýže s 5-ti kořením), aromatickým sýrům (Munster, Gorgonzola – sýry s modrou plísní) a k dezertům.


Pinot Noir Rose 0,75 l

 

Pinot Noir je jedinou odrůdou v Alsasku, ze které se vyrábí červené nebo růžové víno, s chutí třešní. Vynikající je s červeným masem, zvěřinou, uzeninami nebo kozími sýry.

Muscat d'Alsace 0,75 l

 

Krásná zlatavá barva a silná chuť doplněná o tóny pomerančového květu. V Alsasku je toto víno suché. Ladí perfektně s chřestem, ale také s lehkou kuchyní, která je založená na vařené nebo syrové zelenině.


Sylvaner 0,75 l

 

Lehké suché víno s ovocnou chutí. Je výborné k salátům, šnekům, grilovaným rybám a sushi.