Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
DŮLEŽITÉ Vážení zákazníci, v době velikonočních svátků od 3.4. do 6.4. 2026 budou všechny naše pobočky uzavřeny. Během této doby nebudeme expedovat žádné objednávky. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, 16.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 17.12. - 23.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 5.1.2026. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické potíže způsobující nestabilitu e-shopu. Na nápravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky na elfetex fest 2025 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

ELEMAN Krabice JOULE 33x52x26mm gelová IPX8

Obrázek je pouze ilustrativní.

ELEMAN Krabice JOULE 33x52x26mm gelová IPX8

Značka
ELEMAN
Kód ELFETEX
11.397.357
EAN
8592847003549
Kód výrobce
1005469

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

Krabička gelová JOULE - 33x52x26mm, IPX8, 0,6/1kV, pro ochranu spoje vodičů. Jednostranné připojení. Gelové krabičky se instalují do vlhkých prostředí, kde spolehlivě chrání spojení vodičů ve svorce. Použít lze například bezšroubovou svorku (SDK nebo SDKF). Svorka i připojené vodiče jsou po instalaci obklopeny ochranným gelem a brání průniku vody. Jednoduše tak použijete svorky pro vnitřní prostředí do venkovního. Výsledné krytí je IPX8, gelová výplň je zcela netoxická s neomezenou dobou použitelnosti (bez expirace), spoj je rozebíratelný, gelová výplň je po celou dobu životnosti konzistentní a nikdy nezatuhne, barva je transparentní. Teplota pro instalaci je v rozmezí od -40°C až do +50°C, provozní teplota je až do +90°C. Krabičky mohou být použity i pod zemí (důležité je zabezpečit vnější ochranu před tlakem zeminy a před vytrhnutím vodičů z krabičky). Krabičky jsou UV odolné.
  • Značka ELEMAN
Prázdné skříně
  • Způsob montáže Ostatní, jiné
  • Barva Ostatní, jiné
  • Šířka 33 mm
  • Výška 26 mm
  • Hloubka 52 mm
  • Povrchová úprava Ostatní, jiné
  • Materiál pouzdra Plast
  • Vhodný pro venkovní použití Ano
  • Stupeň krytí (IP) Ostatní, jiné
  • Průhledné víko / dveře Ano
  • Typ krytu Dveře
  • S montážní deskou Ne
  • Možnost rozšíření Ne
  • Se zámkem Ne
  • Vhodné pro ochranu před bleskem Ne
  • Typ dveří Jednotlivý
  • Provedení krytu přímé

GPSR Details

Odpovědnost za produkt +

ELEMAN spol. s r.o.

Adresa: Nádražní 344/23, 15000 Praha 5, Česká republika

E-mail: info@eleman.cz

http://eleman.cz/

Bezpečnostní dokumenty dodavatele: Bezpečnostní dokumenty dodavatele

Ke stažení

Technické dokumenty

Ostatní dokumenty

Všechny obrázky

Podobné produkty