DS204 A-C63/0,03 DS204A-C63/0,03, kombin
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
ABB
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
2CSR254101R1634
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
DS204A-C63/0,03; kombinace jistič/chránič; čtyřpólový; jmenovitý proud: 63 A; citlivost: 30 mA; charakteristika: C; Typ A – pro střídavý a pulzující stejnosměrný reziduální proud (určeno pro 1f obvody s usměrňovači)
  • Značka ABB
Moduly rozváděče s kombinací proudový chránič /jistič
  • Šířka 105 mm
  • Výška 93.000 mm
  • Hloubka 69 mm
  • Jmenovitý proud 63 A
  • Vypínací charakteristika C
  • Jmenovitý poruchový proud 30 mA