Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 22.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, ve čtvrtek  4.4.2024 od 14:00 do 20:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, kvůli technickým problémům nemusí e-shop fungovat správně. Na odstranění chyby intenzivně pracujeme, omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  WORKOUT 2024 je tady! « 

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

... diamant ve Vašich rukou


Kvalita, servis, péče o zákazníka

Již od svého založení v roce 1827 patří společnost CIMCO k nejvýznamnějším distributorům ručního profi - nářadí. Za zmínku stojí, že v roce 2012 oslavila své 185 jubileum. Tato rodinná firma se vytvářela po dobu osmi generací a v současné době čítá kolem 100 zaměstnanců. Roční obrat této firmy činí cca. 30.000.000 EUR.

Díky intenzivním vztahům se zákazníky a koncovými uživateli se podařilo firmě CIMCO umístit na trh bezmála 8.000 nabízených produktů. Na základě dlouhodobého zlepšování kvality svých výrobků obdržela tato společnost v roce 1999 certifikát jakosti dle normy DIN EN ISO 9001. Díky dobře zvolené strategii firmy orientované především na kvalitu a péči o zákazníka obsadila významný podíl na německém trhu.

Spolupráce s německými výrobci a dodavateli přinesla plody i v oblasti zahraničního odbytu. Firma CIMCO se stala jednou z nejvýznamnějších exportních společností kvalitního ručního nářadí prakticky do všech evropských zemí. Krédem společnosti bude vždy především spokojený zákazník.

V oblasti prodeje kvalitního nářadí pro elektrikáře působí firma CIMCO na českém trhu více než 20 let. Po tuto dobu si našla své spokojené zákazníky v řadách odborníků, techniků,ale i domácích kutilů. Od roku 2001 byla zastupována na českém i slovenském trhu firmou Richard Kapoun – CIMCO,která se posléze transformovala do nové společnosti NÁŘADÍ CIMCO s.r.o..

Tato společnost se nadále snaží dle vzoru německého partnera kvalitně nabízet celý sortiment zboží a tím plně uspokojovat potřeby svých zákazníků.

Klepnutím na obrázek zobrazíte aktuální nabídku


Podívejte se na zajímavá instruktážní videaVeškeré Vaše dotazy a ostatní informace Vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

 

Richard Kapoun

Telefon: +420 353 540 200

Email: info@cimco.cz