CABLOFIL Rošt FCF54/150 316L, délka 3m
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
CABLOFIL
Kód ELFETEX
Kód výrobce
CM081084
Informace o produktu
Informace o produktu
FCF54/150 316L - kabelová lávka
  • Značka CABLOFIL
Drátěné žlaby
  • Šířka 150 mm
  • Provedení Zabudovaný konektor
  • Výška 54 mm
  • Povrchová úprava Ostatní, jiné
  • Kvalita materiálu Nerez
  • Délka 3000 mm
  • Materiál Ocel
  • Průměr drátu 4.4 mm
  • Integrovaná přepážka Bez
  • Efektivní průřez 8100 mm²