BLZP 5.08HC/02/90 SN OR BX PRT
Obrázek je pouze ilustrativní.
BLZP 5.08HC/02/90 SN OR BX PRT
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Zásuvné připojení DPS s inovativní technologií připojení pro bezpečné a intuitivní ovládání
  • Značka WEIDMÜLLER
Kabelové konektory pro konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Barva těla Oranžová
  • Jmenovité napětí 320 V
  • Počet pólů 2
  • Typ kontaktů Zdířka
  • Materiál pouzdra Plast
  • Nátěr pouzdra Ostatní, jiné
  • Rozsah provozních teplot -50 - 100 °C
  • Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL94 V0
  • Jmenovité výdržné napětí 4 kV
  • Typ elektrického připojení Šroubová svorka
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Kategorie přepětí (hodnota) III
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Připojitelné typ kabelu Kulatý kabel
  • Rozteč konektorů 5.08 mm
  • Rozteč kontaktů 5.08 mm
  • Materiál izolačního tělesa Polybutylentereftalát
  • Materiál kontaktu Měď
  • Úhel kontakt / vodičové připojení 90° (vertikálně nahoru)
  • Jmenovitý proud In 21 A