BCZ 3.81/02/180LR SN BK BX
Obrázek je pouze ilustrativní.
BCZ 3.81/02/180LR SN BK BX
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Zásuvné připojení DPS s inovativní technologií připojení pro bezpečné a intuitivní ovládání
  • Značka WEIDMÜLLER
Kabelové konektory pro konektory plošných spojů
  • Typ připojení Flexibilní konektor plošných spojů
  • Typ kontaktů Zdířka
  • Počet pólů 2
  • Rozteč kontaktů 3.81 mm
  • Rozteč konektorů 3.81 mm
  • Úhel kontakt / vodičové připojení 90° (vertikálně nahoru)
  • Jmenovitý proud In 17 A
  • Jmenovité napětí 160 V
  • Jmenovité výdržné napětí 2.5 kV
  • Kategorie přepětí (hodnota) III
  • Stupeň znečištění (hodnota) 2
  • Typ elektrického připojení Šroubová svorka
  • Připojitelné typ kabelu Kulatý kabel
  • Materiál povrchu kontaktu Cín
  • Materiál kontaktu Měď
  • Materiál izolačního tělesa Polyamid
  • Materiál pouzdra Plast
  • Nátěr pouzdra Bez povrchové úpravy
  • Barva těla Černá
  • Rozsah provozních teplot -50 - 120 °C
  • Stupeň krytí (IP), montováno Ostatní, jiné
  • S ochranným vodičem Ne
  • RAL číslo (podobné) krytu 9011
  • Připoj.vodič drát jednožilový 0.2 - 1.5 mm²
  • Připoj.vodič lanko s dutinkou 0.2 - 1.5 mm²
  • Připoj.vodič lanko bez dutinky 0.2 - 1.5 mm²